Business Development, Formation & Consulting

Weekend 25-27 listopada, Lyon, Ateliers du changement «Krąg kobiet – Kobieta i Czas»

Czasem potrzebujemy wyrwać się od codzienności, spotkać nowe osoby i wymienić doświadczenia. Kiedy mieszkamy zagranica, szukamy takich spotkań przez pryzmat naszych zainteresowań, gustów i w rezultacie nie wychodzimy za daleko z naszej „bańki”.

Dlatego po raz kolejny proponuje Wam weekendowe spotkanie, gdzie wspólnym mianownikiem uczestniczek będzie język polski, emigracja, kobiecość i nasze postrzeganie czasu.

Ten krąg będzie słodki i mięciutki jak wata cukrowa, żeby nas przygotować do wejścia w zimę.

Co nie stoi na przeszkodzie, by porozmawiać o czymś głębokim i uniwersalnym, takim jak Czas.

Ostatnie miesiące były dla mnie bulwersujące. Wyszłam z gabinetu pani ginekolog, z diagnoza: „zaczęła pani pre-menopauzę”. I w pierwszym momencie odebrałam to jak wyrok a nie diagnozę, dopiero po „rozmowie z przyjaciółka” oraz lekturze kilku wiadomości od bliskich koleżanek się opamiętałam. Dziś myślę o tym, ze to wspaniale, ze my, kobiety, otrzymujemy taki znak od ciała, który nam pomaga jeszcze lepiej zdawać sobie sprawę z upływającego czasu, z tego, jak jest on wartościowy. Jednocześnie coraz częściej daje sobie przyzwolenie na nic nierobienie i coraz rzadziej mam z tego powodu poczucie winy.

Poza tym, uroki i smutki życia na emigracji, bliscy, którzy odchodzą, a my nie możemy być nawet na pogrzebie.

Oczywiście, nie będziemy rozmawiać tylko o menopauzie i odchodzeniu ! Niech CZAS będzie naszą myślą przewodnią. Aby czerpać z tego czasu razem to co dla każdej z nas, w tej chwili, najlepsze.

Data: 25-27 listopada

Miejsce: Spotykamy się w Sarcey, pod Lyonem,

Transport: Uwaga dla osób niezmotoryzowanych lub przyjeżdzających z daleka : jest możliwość wspólnego dojazdu z Lyonu.

Możemy tez odebrać cię z dworca Gare SNCF Saint-Romain De Popey.

Zakwaterowanie: pokoje 2-3-4 osobowe

Dom jest duży a przede wszystkim (co ważne zimą) ciepły. Ma kryty, podgrzewany basen! (pamiętaj aby wziąć ze sobą kostium kąpielowy)
Pokoje są wyłącznie 2-3 i 4 osobowe, co oznacza, że nie ma możliwości zakwaterowania w „jedynce” a nawet, o zgrozo! trzeba będzie czasem dzielić lóżko (podwójne) z koleżanką, którą w drodze losowania wybierze ci Przeznaczenie.

Wyżywienie: wegetariańskie

W tym roku postanowiłam wzbogacić dietę o potrawy zawierające jajka oraz sery. Wiem, że nie wszystkie jesteście wegankami czy nawet wegetariankami, dlatego myślę, że to dobry pomysł, „rozszerzyć dietę”.

W tym roku będziemy miały dwa doświadczenia.

Po pierwsze, będzie nam gotowała Ewa, a po drugie, jednym z zajęć „integracyjnych” będzie wspólne szykowanie jednego z posiłków.

Wyjazd jest bezalkoholowy, udowodniłyśmy to wiele razy, że można się rozluźnić i dobrze bawić także bez alkoholu, a poza tym ja propaguję wymiany międzyludzkie „w pełnej świadomości”, a alkohol mógłby to zepsuć.

Co tam się będzie działo?

Piątek

Kolacja

Pierwszy krąg kobiet

Sobota

Medytacja w ruchu

Śniadanie

Drugi krąg kobiet

Obiad

Czas wolny

Atelier artystyczne* (niespodzianka)

Wspólne szykowanie posiłku

Trzeci krąg kobiet

Niedziela

Medytacja w ruchu

Śniadanie

Czwarty krąg kobiet

Obiad

Pożegnanie (po obiedzie i sprzątaniu domu)

Zauważyłam, że potrzebujemy więcej czasu na rozmowy, na poznanie się poza „kręgiem”, może na spacery. Dlatego w tym „rozkładzie zajęć” nie ujawniam wszystkich asów ale zostawiam więcej miejsca na improwizacje.

Cena: 300€

Daj mi proszę znać, czy jesteś zainteresowana, dorzucę cię do grupy na WhatsAppie ,
Gdybyś miała jakieś pytania, możesz do mnie zadzwonić,
Ściskam !

Agnieszka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LET’S STAY CONNECTED

Cookie Consent with Real Cookie Banner
Verified by MonsterInsights